KÁBA CUP 

"O vše můžeš kdykoli přijít... Jen zážitky ti nikdo nevezme."

 

Na začátku června 2014 odstartovala nová soutěž pro mladší žáky fotbalových klubů mělnického okresu KÁBA CUP. Patronem turnaje je bývalý profesionální fotbalista Jiří Kabyl. 

Jedná se o fotbalový turnaj pro mládež v žákovské kategorii U13 s konáním dnes již na celém území Středočeského kraje. Akce se skládá ze sedmi kvalifikačních turnajů a z finálového turnaje. 

Akce prezentuje žákovský fotbal a jejím cílem je popularizace fotbalu i sportu jako takového pro děti a mládež a zapojení veřejnosti do jeho podpory, jakož i snaha motivovat mladé sportovce k další sportovní činnosti prostřednictvím zajímavých fotbalových cen a zážitků. 

Vítěz se těší z účasti na fotbalovém utkání v zahraničí. Finálový turnaj je pojat jako významnější sportovně-společenská akce s doprovodným programem, na kterém nechybí návštěva významné fotbalové osobnosti, tombola, doprovodné soutěže o hodnotné ceny a aukce, jejíž výtěžek je předán potřebným. 

Akci mediálně monitoruje Mělnický deník a středočeské deníky. 

 

Novinky

Kába cup bude jenom o trochu později

13.05.2020 23:42
Ahoj kluci a holky, ahoj všichni příznivci Kába cupu!   Do poslední chvíle jsme čekali s rozhodnutím jak uspořádat 7. ročník Kába cupu v letošním roce. Současná situace a nařízení vlády nám neumožňují odehrát kvalifikační skupiny v námi připraveném modelu, co se týká finálového turnaje...

PROGRAM KÁBA CUPU OVLIVNĚNÝ KORONAVIREM

30.03.2020 16:46
Dobrý den, vzhledem k tomu, že pro většinu z nás nastalo období, kdy musíme být doma a máme spoustu času, tak jsme Vás chtěli informovat ohledně Kába cupu. Samozřejmě Vám všem držíme palce, aby Vás a Vaše rodinné příslušníky koronavirus minul, a věříme, že už se zase všichni těšíme na normální...

My se nevzdáváme

15.03.2020 17:55
Kluci a děvčata,    koronavirus nám přináší nečekané zvraty a v tuto chvíli nemůžeme hrát fotbalová utkání, my ale doufáme, že se situace zlepší. Tým Kába cupu má pro vás připravenou spoustu cen a zážitků, zahraniční zájezd na Bundesligové utkání, míče, trika, další vstupenky na...

Zavítáme do Komárova a Dolních Břežan

03.03.2020 21:25
19. 5. 2020 Kába cup zavítá na útulný stadión do Komárova, 26. 5. 2020 se bude tradičně hrát v Dolních Břežanech. Opět se máme na co těšit.  

START KÁBA CUPU ve Vojkovicích

01.03.2020 21:05
Letošní 7. ročník KÁBA CUPU začne v úterý 12. 5. 2020 ve Vojkovicích, kde se tradičně hrála vždy jedna skupina Kába cupu. Domácí oddíl nikdy neměl svoje mladší žáky v turnaji, tento rok bude výjimečný, poprvé přivítáme družstvo SK Vojkovice, těšíme se na vás.
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Přihláška - KÁBA CUP 2022

Mám předběžný zájem o přihlášení níže uvedeného klubu do turnaje KÁBA CUP.