Kvalifikace

D. Břežany 31. 5. 

 

Skupina A
1.D.Břežany                7 7:0
2.Řevnice                    7 6:0
3.Říčany                      3 3:5
4.Popovice                  0 1:12
Říčany-Popovice 3:1, D.Břežany-Řevnice 0:0, Popovice-Řevnice 0:3, Říčany-D.Břežany 0:1, 
D.Břežany-Popovice 6:0, Řevnice-Říčany 3:0
 
Skupina B
1.Dolnobřežansko      9 6:3
2.Sedlec-Prčice          6 7:4
3.Rudná                      3 7:5
4.Dobřejovice             0 3:11
Dobřejovice-Rudná 0:6, Dolnobřežansko- Sedlec-Prčice 2:1, Rudná- Sedlec-Prčice 1:4, 
Dobřejovice-Dolnobřežansko 2:3, Dolnobřežansko-Rudná 1:0, Sedlec-Prčice -Dobřejovice 2:1
 
B4-A4 o 7.místo Dobřejovice-Popovice 2:1
Souboje o postup:
A2-B2 Řevnice- Sedlec-Prčice 1:1 (PK 3:1)
A3-B1 Říčany-Dolnobřežansko 1:1 (PK 2:4)
B3-A1 Rudná-D.Břežany 0:5

 

Pátek 18.5.

 

Skupina A

1.Nehvizdy                   4 3:1

2. Kostomlaty               3 2:2

3. Městec Králové        1 1:3

Městec-Kostomlaty 0:2, Nehvizdy-Městec 1:1, Kostomlaty-Nehvizdy 0:2

 

Skupina B

1. Chotětov/Horky         6 9:2

2. Pátek                        1 1:3

3. Radim                       1 1:6

Radim-Pátek 0:0, Chotětov-Radim 6:1, Pátek-Chotětov 1:3

 

Skupina C

1. Dobrovice                            6 8:0

2. Sokoleč                               3 3:5

3. Budiměřice/Bobnice            0 0:6

Budiměřice/Bobnice-Dobrovice 0:3, Sokoleč-Budiměřice/Bobnice 3:0, Dobrovice-Sokoleč 5:0

 

Zelená skupina 

1.Dobrovice                      2+6=8

2.Kostomlaty                    1+3=4

3.Radim                            0+0=0

Radim-Dobrovice 2:6, Kostomlaty-Radim 5:1, Dobrovice-Kostomlaty 3:0

 

Modrá skupina

1.Nehvizdy                          2+4=6

2.Pátek                               1+4=5

3.Budiměřice/Bobnice        0+0=0

Budiměřice/Bobnice-Nehvizdy 0:4, Pátek-Budiměřice 9:0, Nehvizdy-Pátek 1:1

 

Žlutá skupina

1.Městec Králové                 0+6=6

2.Chotětov/Horky                 2+3=5

3.Sokoleč                             1+0=1

Městec-Chotětov/Horky 1:0, Sokoleč-Městec 0:1, Chotětov/Horky-Sokoleč 2:0

 

Lhota 12.5.

 

Skupina A

1. Unhošť 6 3:0

2. Roztoky 3 7:2

3. Hředle 0 0:8

Hředle-Unhošť 0:1, Roztoky-Hředle 7:0, Unhošť-Roztoky 7:0

 

Skupina B

1. Holubice 6 3:1

2. Lhota/Doksy 3 6:2

3. Hrdlív 0 0:6

Hrdlív-Holubice 0:1, Lhota/Doksy-Hrdlív 5:0, Holubice-Lhota 2:1

 

Skupina C

1. Stehelčeves 6 4:1

2. V. Přítočno 3 3:1

3. Chrášťany 0 1:6

Chrášťany-V. Přítočno 0:3, Stehelčeves-Chrášťany 3:1, V. Přítočno-Stehelčeves 0:1

 

Zelená skupina

1. Roztoky 1+6=7

2. Stehelčeves 2+3=5

3. Hrdlív 0+0=0

Hrdlív-Stehelčeves 1:3, Roztoky-Hrdlív 5:0, Stehelčeves-Roztoky 1:3

 

Modrá skupina

1. Lhota/Doksy 1+6=7

2. Unhošť 2+3=5

3. Chrášťany 0+0=0

Chrášťany-Unhošť 0:3, Lhota/Doksy- Chrášťany 5:0, Unhošť-Lhota/Doksy 0:2

 

Žlutá skupina

1. Holubice 2+6=8

2. V. Přítočno 1+3=4

3. Hředle 0+0=0

Hředle-Holubice 0:4, V. Přítočno-Hředle 2:0, Holubice-V. Přítočno 4:1

 

Komárov 11.5.2022

 

Skupina A

1. Komárov 7 10:2

2. Březnice 7 6:2

3. Cembrit Beroun 3 2:4

4. Chodouň 0 0:10

Březnice-Komárov 2:2, Cembrit-Chodouň 2:0, Březnice-Cembrit 2:0, Komárov-Chodouň 6:0, Chodouň-Březnice 0:2, Cembrit-Komárov 0:2

 

Skupina B

1. Loděnice 9 7:0

2. Liteň 6 7:4

3. N.Knín/N.Ves 3 3:6

4. Žebrák 0 2:9

N.Knín/N.Ves-Žebrák 2:0, Loděnice-Liteň 1:0, Loděnice-N.Knín/N.Ves 2:0, Liteň-Žebrák 3:2, Žebrák-Loděnice 0:4, N.Knín/N.Ves-Liteň 1:4

 

Souboj o 7. místo: Žebrák-Chodouň 4:1

 

Souboje o postup:

N.Knín/N.Ves-Komárov 0:0 (PK 2:3)

Cembrit-Loděnice 2:1

Březnice-Liteň 5:0

 

Vojkovice 10.5.2022

 

Skupina A

1. O. Voda 6 9:0

2. Kostelec 3 3:6

3. Lužec 0 0:6

Kostelec-Lužec 3:0, O.Voda-Kostelec 6:0, Lužec-O.Voda 0:3

 

Skupina B

1. Klecany 6 13:3

2. Dolany 3 5:6

3. Kralupy 0 1:10

Kralupy-Klecany 1:7, Dolany-Kralupy 3:0, Klecany-Dolany 6:2

 

Skupina C

1. Libiš 6 11:2

2. Vojkovice 3 3:6

3. Ovčáry 0 1:7

Ovčáry-Vojkovice 0:2, Libiš-Ovčáry 5:1, Vojkovice-Libiš 1:6

 

Zelená skupina

1. Libiš 2+6=8 8:1

2. Kostelec 1+3=4 4:3

3. Kralupy 0+0=0 0:8

Kralupy-Libiš 0:5, Kostelec-Kralupy 3:0, Libiš-Kostelec 3:1

 

Žlutá skupina

1. Klecany 2+4=6 4:2

2. Vojkovice 1+4=5 3:0

3. Lužec 0+0=0 2:7

Lužec-Klecany 2:4, Vojkovice-Lužec 3:0, Klecany-Vojkovice 0:0

 

Modrá skupina

1. O. Voda 2+6=8 10:0

2. Dolany 1+3=4 5:5

3. Ovčáry 0+0=0 0:10

Ovčáry-O. Voda 0:5, Dolany-Ovčáry 5:0, O. Voda-Dolany 5:0

 

Vrdy 4.5.2022

 

Skupina A

Vrdy-Ledeč 0:6, Č.Pečky-Vrdy 3:1, Ledeč-Č.Pečky 3:0

1.Ledeč 6 9:0

2.Č.Pečky 3 3:4

3.Vrdy 0 1:9

 

Skupina B

Štítarský SK-Zruč 0:1, Choltice-Štítarský SK 2:0, Zruč-Choltice 2:2

1.Choltice 4 4:2

2.Zruč 4 3:2

3.Štítarský SK 0 0:3

 

Skupina C

Chotusice-D.Pole 1:0, Uhlíř.Janovice-Chotusice 2:1, D.Pole-Uhlíř.Janovice 1:3

1.Uhlíř.Janovice 6 5:2

2.Chotusice 3 2:2

3.D.Pole 0 1:4

 

Zelená skupina

Štítarský SK-Uhlíř.Janovice 1:1, Č.Pečky-Štítarský SK 1:0, Uhlíř.Janovice-Č.Pečky 2:1

 

1.Uhlíř.Janovice 2+4= 6 bodů

2.Č.Pečky 1+3= 4 body

3.Štítarský SK 0+1= 1 bod

 

Modrá skupina

D.Pole-Ledeč 0:7, Zruč-D.Pole 3:0, Ledeč-Zruč 2:0

1.Ledeč 2+6= 8 bodů

2.Zruč 1+3= 4 body

3.D.Pole 0+0= 0 bodů

 

Žlutá skupina

Vrdy-Choltice 1:5, Chotusice-Vrdy 1:2, Choltice-Chotusice 0:1

1.Choltice 2+3= 5 bodů

2.Chotusice 1+3= 4 body

3.Vrdy 0+3= 3 body

 

Nespeky 3.5.2022

 

Skupina A

Mukařov-Sibřina 1:0, Struhařov-Mukařov 4:2, Sibřina-Struhařov 5:2

1.Sibřina 3 5:3

2.Struhařov 3 6:7

3.Mukařov 3 3:4

 

Skupina B

Kondrac-Sadská 0:4, Hrusice-Kondrac 3:0, Sadská-Hrusice5:1

1.Sadská 6 9:1

2.Hrusice 3 4:5

3.Kondrac 0 0:7

 

Skupina C

Divišov-Kounice 0:4, Čestlice-Divišov 2:0, Kounice-Čestlice 2:4

1.Čestlice 6 6:2

2.Kounice 3 6:4

3.Divišov 0 0:6

 

Zelená skupina

Kondrac-Čestlice 1:3, Struhařov-Kondrac 2:1, Čestlice-Struhařov 1:1

1.Čestlice 2+4 body=6 bodů postup do finálového turnaje

2.Struhařov 1+4 body=5 bodů

3.Kondrac 0+0 bodů=0 bodů

 

Modrá skupina

Divišov-Sibřina 0:1, Hrusice-Divišov 7:0, Sibřina-Hrusice 2:6

1.Hrusice 1+6 bodů=7 bodů

2.Sibřina 2+3 body=5 bodů

3.Divišov 0+0 bodů=0 bodů

 

Žlutá skupina

Mukařov-Sadská 0:4, Kounice-Mukařov 2:0, Sadská-Kounice 6:0

1.Sadská 2+6 bodů=8 bodů

2.Kounice 1+3 body=4 body

3.Mukařov 0+0 bodů=0 bodů