ROZPIS SKUPIN KÁBA CUP - FINÁLE 2018

24. 6. 2018 Praha, stadion Eden

6 skupin po 4 družstvech, 1x16 min., postup ze skupiny 1., 2. + čtyři 3. s nejvyšším počtem bodů, popř. nejlepším skóre

 
skupina
A - Suchdol, Milín, Luštěnice, Tišice
B - Žebrák, D. Břežany, Slaný, Dobrovice
C - Rožmitál, Hředle, H. Počaply, Cidlinská FA
D - Č. Pečky, N. Knín, Unhošť, Jesenice
E - Lhota, Cerhovice, Karlštejn, Řepín
F - Čechie, Hrdlív, Benátky, Vrdy
 
07.10     prezentace
07.35     zahájení turnaje 
08.00     Suchdol - Milín                         Luštěnice - Tišice                  Žebrák - D. Břežany
08.20     Slaný - Dobrovice                    Rožmitál - Hředle                   H. Počaply - Cidlinská FA
08.40     Č. Pečky - N.Knín                    Unhošť - Jesenice                 Lhota - Cerhovice
09.00     Karlštejn - Řepín                      Čechie - Hrdlív                      Benátky - Vrdy
09.20     Dobrovice - D. Břežany            Luštěnice - Suchdol              Tišice - Milín
09.40     Cidlinská FA - Hředle               H. Počaply - Rožmitál            Slaný - Žebrák
10.00     Jesenice - N. Knín                    Řepín - Cerhovice                 Unhošť - Č. Pečky
10.20     Vrdy - Hrdlív                             Karlštejn - Lhota                     Benátky - Čechie
10.40     Suchdol - Tišice                       Milín - Luštěnice                     Žebrák - Dobrovice
11.00     D. Břežany - Slaný                   Rožmitál - Cidlinská FA          Hředle - H. Počaply
11.20     Č. Pečky - Jesenice                 N. Knín - Unhošť                     Lhota - Řepín
11.40     Cerhovice - Karlštejn                Čechie - Vrdy                          Hrdlív - Benátky
 
12.00 - 14.00 polední pauza - oběd, doprovodné soutěže, charitativní dražba
 
Odpolední utkání se hrají 1x16 min, při nerozhodném výsledku se kope 5 PK do rozhodnutí.
Finále se hraje 2x10 min.
14.00     1.1.-3.4   (1)           1.2.-3.3.   (2)            1.3.-3.2.   (3)
14.20     1.4.-3.1.  (4)           1.5.-2.6.   (5)            1.6.-2.5.   (6)
14.40     2.1.-2.4.  (7)           2.2.-2.3.   (8)            3.5.-4.6.   (9)
15.00     3.6.-4.5.  (10)         4.1.-4.4.   (11)          4.2.-4.3.   (12)
15.20     v1-v8       (13)         v2-v7       (14)          v3-v6       (15)
15.40     v4-v5       (16)         o 23. m.                   o 21. m.
16.00     o 17. m.                  o 19. m.                   o 15. m.
16.20     v13-v16                   v14-v15
16.40     o 13. m.                   o 11. m.                   o 9. m 
17.00     o 7. m.                     o 5. m.
17.20                                     o 3. m.
17.40                                  FINÁLE 2x10 min.
18.10     Vyhlášení výsledků
 
 
 
 
KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Tělovýchovná jednota Sokol Luštěnice
2. STM SK Lhota,z.s./Doksy 
3. TJ Unhošť
4. TJ Sokol Suchdol
5. STM SK Sokol Zlatníky Jesenice
6. TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem
7. FK Hředle
8. STM Cerhovice/Drozdov
9. STM Fk Čechie Vltavan
10. TJ Karlštejn 
11. TJ Slavoj Vrdy
12. Tělovýchovná jednota Sokol Cítov/Horní Počaply
13. Spartak Žebrák
14. SK Olympie Dolní Břežany
15. SK Slaný 
16. TJ Sokol Hrdlív 
17. Tělovýchovná jednota Sokol Tišice
18. TJ Ligmet Milín 
19. FK Červené Pečky
20. Fotbalový klub Dobrovice
21. SK Nový Knín
22. Cidlinská FA
23. TJ Řepín 
24. SK Benátky nad Jizerou