Výsledky Kába cup - finále

Žlutá skupina

1 AFK SADSKÁ 3 3 0 0 5:1 9

2 Fotbalový klub Dobrovice 3 2 0 1 5:5 6

3 Fotbal Zákolany 3 1 0 2 2:3 3

4 SK Cembrit Beroun - Závodí 3 0 0 3 3:6 0

 

Červená skupina

1 TJ Sokol Luštěnice 3 3 0 0 12:0 9

2 STM Slavoj Chrášťany/Kněževes 3 2 0 1 10:2 6

3 TJ Sokol Vyšehořovice 3 1 0 2 3:14 3

4 FK Komárov 3 0 0 3 0:9 0

(FK Komárov se z důvodu nemoci hráčů omluvil, utkání byla zkontumována)

 

Modrá skupina

1 STM Sokol Přestavlky/Čerčany 3 2 1 0 4:2 7

2 SK KAZÍN-Dolní Mokropsy 3 2 0 1 6:2 6

3 Sportovní klub Šestajovice 3 1 1 1 5:5 4

4 Fotbalový klub Liteň, spolek 3 0 0 3 2:8 0

 

 

Šedá skupina

1 TJ Sokol Holubice 3 2 0 1 6:4 6

2 TJ Slavia Radonice 3 1 1 1 4:3 4

3 Spartak Žebrák 3 1 1 1 4:6 4

4 FK KAVALIER SÁZAVA 3 1 0 2 3:4 3

 

Zelená skupina

1 Mnichovohradišťský sportovní klub 3 1 2 0 3:1 5

2 FK Říčany 3 1 1 1 2:2 4

3 TJ Sokol Dobré Pole 3 1 1 1 1:2 4

4 SK Labský Kostelec 3 0 2 1 1:2 2

 

Fialová skupina

1 SK Březnice 1918 3 3 0 0 6:2 9

2 TJ SOKOL ČESTLICE 3 1 1 1 7:3 4

3 SK Olympie Dolní Břežany 3 1 1 1 6:3 4

4 TJ Pátek 3 0 0 3 1:12 0

 

Luštěnice-Žebrák 6:0, Březnice-D.Pole 2:0, Sadská-Šestajovice 3:0, Přestavlky/Čerčany-D.Břežany 2:1, Holubice-Říčany 1:0p, Mnichovohradišťský-Radonice 3:0, Chrášťany/Kněževes-Čestlice 0:2, Kazín-Dobrovice 0:3

Luštěnice-Dobrovice 1:0p, Březnice-Čestlice 5:0, Sadská-Mnichovohradišťský 5:0, Přestavlky/Čerčany-Holubice 3:2p

Luštěnice-Přestavlky/Čerčany 1:0p, Březnice-Sadská 0:4

O 3. místo Přestavlky/Čerčany-Březnice 0:1

Finále Luštěnice- Sadská 0:3

Ostatní odpolední výsledky: Vyšehořovice-Pátek 0:2, Sázava-Liteň 1:4, Kostelec-Cembrit 4:2, Žebrák-Kazín 0:1p, D.Pole-Chrášťany/Kněževes 1:2p, Šestajovice-Radonice 2:4, D.Břežany-Říčany 1:3, Zákolany-Kostelec 2:1, Liteň-Pátek 4:1, Vyšehořovice-Sázava 0:8, Holubice-Mnichovohradišťský 0:1, Dobrovice-Čestlice 1:0, Chrášťany/Kněževes-Kazín 0:6, Radonice-Říčany 3:2, Cembrit-Zákolany 4:6

 

Konečné pořadí:

1.AFK Sadská (zájezd na RB Lipsko)

2.TJ Sokol Luštěnice (vstupenky reprezentace ČR)

3.SK Březnice 1918 (vstupenky na 1.ligu dle vlastního výběru)

4.TJ Sokol Přestavlky/TJ Slavoj Čerčany

5.Mnichovohradišťský SK

6.TJ Sokol Holubice

7.FK Dobrovice

8.TJ Sokol Čestlice

9.SK Kazín-Dolní Mokropsy

10.Slavoj Chrášťany/FK Kněževes

11.TJ Slavia Radonice

12.FK Říčany

13.SK Olympie Dolní Břežany

14.SK Šestajovice

15.Spartak Žebrák

16.TJ Sokol Dobré Pole

17.Fotbal Zákolany

18.SK Labský Kostelec

19.FK Liteň

20.TJ Pátek

21.FK KAVALIER Sázava

22.TJ Sokol Vyšehořovice

23.SK Cembrit Beroun-Závodí

 

Nejlepší hráč: Zuzana Šubrtová (Sadská), nejlepší brankář: Tomáš Podzimek (Luštěnice), nejlepší střelec: Jan Steinmetz (Sadská)

Doprovodné soutěže : hráči – TJ Sokol Přestavlky/TJ Slavoj Čerčany – 15 míčů

Trenéři – TJ Pátek – 15 triček pro děti a 30l sud piva pro trenéra

Na závěr turnaje losovali kapitáni finalistů speciální cenu – setkání s trenérem národního mužstva Jaroslavem Šilhavým – FK Liteň, SK Kazín-Dolní Mokropsy.

V 7.ročníku Kába cupu padlo v neděli 27.6.2021 rovných 200 branek.