KÁBA CUP NA VRŠOVICKÉM DERBY

24.09.2018 13:22

Na nedělním utkání 9. ligového kola Slavia s Bohemians 1905 se k více než 15200 diváků připojilo i více než 800 žákovských fotbalistů z fotbalového turnaje KÁBA CUP, jež se s volnou vstupenkou vypravili na zmíněné utkání. A bylo se na co koukat. Bohemians nasadila proti domácím, kteří měli za sebou těžký zápas s Bordeaux do hry maximálně rychlé hráče. Hosté drželi hru v prvním poločase pod kontrolou, byli nebezpeční, s větší herní dominancí, i když v závěru tohoto úseku inkasovali díky Zmrhalovi, který prostřelil špatně postaveného Valeše. V první půli domácí přišli o útočníka Stanislava Tecla, který byl s bolestivou grimasou ve tváři odnesen na nosítkách ze hřiště kvůli poraněnému koleni. Po nedělním vršovickém derby jehož posledních pět minut na konci zápasu slila průtrž mračen, tak sešívaní s vítězným skóre 1:0 stále vévodí tabulce.