Přihlášky

 
Myšlenka: Fotbalový turnaj s puncem zážitků a nezapomenutelných cen pro žákovské kluby hrající maximálně okresní soutěže.

 

Cíl: Akce prezentuje žákovský fotbal a jejím cílem je popularizace fotbalu i sportu jako takového pro děti a mládež a zapojení veřejnosti do jeho podpory, jakož i snaha motivovat mladé sportovce k další sportovní činnosti prostřednictvím zajímavých fotbalových cen a zážitků. 

Popis akce: Turnaj je tvořen kvalifikačními utkáními, které probíhají na hřištích Středočeského kraje. Finálový turnaj je pojat jako významnější sportovně-společenská akce s doprovodným programem, na kterém nechybí návštěva významné fotbalové osobnosti, tombola, doprovodné soutěže o hodnotné ceny a aukce, jejíž výtěžek je předán potřebným. Vítěz se těší z účasti na fotbalovém utkání v zahraničí. 

Působnost: Středočeský kraj

Obsazenost: 36 družstev v kvalifikacích – 16 družstev finále, tzn. téměř 600 účastníků

Společenská odpovědnost: Fotbalový turnaj KÁBA CUP se snaží svým působením nejenom přimět děti ke sportu, ale také pomoci potřebným. Z titulu žákovského programu se pak snaží cílit tam, kde je potřeba primárně pomoci dětem.

Patron turnaje: Jiří Kabyl

Organizátor: MARKETING POINT s.r.o.

Aktuální informace: https://www.facebook.com/kabacup

 

Průběh: Kvalifikační turnaje po celém Středočeském kraji s následným vyústěním ve finálový turnaj

Startovné: 1.400 Kč

Hlavní cena pro vítěze turnaje: zájezd na fotbalové utkání v zahraničí

 

V případě zájmu o účast: 

1. kontaktujte nás na emailech nebo telefonech uvedených na této stránce

2. poskytněte platné tel. a emailové spojení na osobu, která s námi bude v kontaktu

3. vyčkejte na zaslání instrukcí

 

 

Seznam přihlášených klubů k 28. 3. 2018:

Rožmitál pod Třemšínem, Červené Pečky, Vrdy, Karlštejn, Lety, Cerhovice, Loděnice, Unhošť, Kročehlavy, Hostouň, Dolní Břežany, Jesenice, Slaný, Roztoky, Lhota, Lobkovice, Čechie Kralupy, Kostelec nad Labem, Tišice, Libiš, Sporting Mladá Boleslav, Dobrovice, Straky, Sány, Semice, Benátky nad Jizerou, Obecnice, Bohutín, Březnice, Milín, Golčův Jeníkov, Řepín, Ostrá, Tupadly.