KVALIFIKAČNÍ UTKÁNÍ - LHOTA

14. 5. 2019, hrací čas 2x12 min.

družstva: 

1 SK Lhota
2 TJ Unhošť
3 STM Hrdlív/Zlonice
4 TJ Roztoky
5 FK Hředle
6 Sokol Hostouň
7 SK Cembrit Beroun - Závodí 
8 TJ SK Hřebeč
9 STM FK/Sokol Králův Dvůr
 
 
základní skupiny
sk. A - Lhota, Roztoky, Cembrit       
sk. B - Hředle, Zlonice, Unhošť
sk. C - Hostouň, Hřebeč, K. Dvůr
 
barevné skupiny (vítěz zákl. sk. 2 body do barevné sk., druhý ze zákl. sk 1 bod, třetí ze zákl. sk. 0 bodů )
červená sk .- 1A, 2B, 3C
modrá sk.   - 1B, 2C, 3A
zelená sk.   - 1C, 2A, 3B
 
08.00     zahájení
08.20     Roztoky-Cembrit              Zlonice-Unhošť
08.50     Hřebeč-K.Dvůr                 Lhota-Roztoky
09.20     Hředle-Zlonice                  Hostouň-Hřebeč
09.50     Cembrit-Lhota                  Unhošť-Hředle
10.20     K. Dvůr-Hostouň
 
10.50     Hředle-Hřebeč                  Roztoky-Zlonice
11.20     Zlonice-Hostouň                K. Dvůr-Cembit               
11.50     Cembrit-Unhošť                Hřebeč-Lhota            
12.20                                               Hostouň-Roztoky
12.50     Lhota-Hředle                     Unhošť-K. Dvůr 
13.20     vyhlášení výsledků
 

 

Výsledky základní skupiny:
Roztoky-Cembit (4:1) 
Hřebeč-K.Dvůr (0:4)
Hředle-Zlonice(1:0)
Cembit-Lhota (1:7) 
K. Dvůr-Hostouň (0:0)
Zlonice-Unhošť (1:5)
Lhota-Roztoky (0:0)
Hostouň-Hřebeč (6:0)
Unhošť-Hředle (2:0)

skupina A:
1. Lhota (7:0, 4 b)
2. Roztoky (5:1, 4 b)
3. Cembrit (2:11, 0 b)

skupina B:
1. Uhnošť (7:1, 6 b)
2. Hředle (1:2, 3 b)
3. Zlonice (1:6, 0 b)

skupina C:
1. Hostouň (6:0, 4 b)
2. Králův Dvůr (4:0, 4 b)
3. Hřebeč (1:10, 0 b)

Výsledky z barevných skupin:

Hředle-Hřebeč (5:0) 
Zlonice-Hostouň (0:4)
Cembit-Unhošť (0:9)
Lhota-Hředle (1:4)
Roztoky-Zlonice (6:1)
K. Dvůr-Cembrit (6:1) 
Hřebeč-Lhota (0:6)
Hostouň-Roztoky(1:0)
Unhošť-K. Dvůr (2:0)

červená:
1. Hředle 1+3+3 b (7 b)
2. Lhota 2+3+0 b (5 b)
3. Hřebeč 0+0+0 b (0 b)

modrá
1. Unhošť 2+3+3 b (8 b)
2. K. Dvůr 1+3+0 b (4 b)
3. Cembrit 0+0+0 b (0 b)

zelená
1. Hostouň 2+3+3 b (8 b)
2. Roztoky 1+3+0 b (4 b)
3. Zlonice 0+0+0 b (0 b)

Do finále tak postupují družstva z prvních příček barevných skupin: Hředle, Unhošť, Hostouň.

 

 

HLEDEJTE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/kabacup